Gıda Müşavirim - Gıda Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

DENETİM

Franchise Bayi Denetimi

Bir franchisor olarak bayilerinizin, sözleşme şartlarına, gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uyup uymadığını tarafsız bir şekilde öğrenmek istiyorsunuz.

Franchise Bayi Denetimi

Franchising sisteminizin gıda güvenliği standartlarına uygun olarak zincir mağazalarınızı tarafsız bir gözle denetleyerek markanıza gereken önemi gösterip göstermediğini size raporluyoruz.

Franchising sisteminizin gıda güvenliği standartları henüz yoksa, Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığının çıkardığı yönetmelikler, gıda kodeksi ve uluslar arası gıda güvenliği yönetim sistemlerine uygun işletmenize özel gıda güvenliği standartları oluşturuyor, bu standartların zincir mağazalarınızda ve bayilerinizde eğitimler ile uygulanmasını sağlıyoruz.

Hijyen Denetimi

Hijyen Denetimi

Kalite ve gıda güvenliği biriminiz var ve işletmenizin gıda güvenliği standartlarına uyumlu olması için çalışıyor. Ancak yine de gözden kaçan şeyler olabilir!


Tedarikçi Denetimi

Tedarikçi Denetimi

İşletmenizde gıda güvenliği sistemleri uyguluyor, güvenilir gıdalar üretiyorsunuz. Peki tedarikçileriniz?


Gizli Müşteri Denetimi

Gizli Müşteri Denetimi

Müşterilerinize güvenilir gıda ürünleri satmak için yatırım yaptınız, kaynaklarınızı kullandınız. Peki bunca yatırıma karşılık, çalışanlarınız yeterli özeni gösteriyor mu?