Gıda Müşavirim - Gıda Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

DENETİM

Gizli Müşteri Denetimi

Müşterilerinize güvenilir gıda ürünleri satmak için yatırım yaptınız, kaynaklarınızı kullandınız. Peki bunca yatırıma karşılık, çalışanlarınız yeterli özeni gösteriyor mu?

Gizli Müşteri Denetimi

Çalışanlar birçok zaman işletme sahipleri ve yöneticiler kadar gıda güvenliği kurallarını önemsemeyebilir ya da fırsat buldukları zamanlarda boş verebilir. Böyle durumlara müşterileriniz şahit olduklarında müşteri kaybedebilir, gelirlerinizde azalma yaşayabilirsiniz.

Bu durumun önüne geçmek için, çalışanlarınızın karşısına bir denetçi olarak değil bir müşteri olarak çıkıyoruz ve kendisine öğretilen gıda güvenliği kurallarına uyup uymadığını denetliyoruz. İşte bu nedenle; mutlu müşterilere sahip olmak için gizli müşteri denetimlerini öneriyoruz. 

Hijyen Denetimi

Hijyen Denetimi

Kalite ve gıda güvenliği biriminiz var ve işletmenizin gıda güvenliği standartlarına uyumlu olması için çalışıyor. Ancak yine de gözden kaçan şeyler olabilir!


Tedarikçi Denetimi

Tedarikçi Denetimi

İşletmenizde gıda güvenliği sistemleri uyguluyor, güvenilir gıdalar üretiyorsunuz. Peki tedarikçileriniz?


Franchise Bayi Denetimi

Franchise Bayi Denetimi

Bir franchisor olarak bayilerinizin, sözleşme şartlarına, gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uyup uymadığını tarafsız bir şekilde öğrenmek istiyorsunuz.